Ładowanie strony - reklamowe litery 3d

Litery przestrzenne
- dobrze dobrane

Litery przestrzenne wykonane z takich materiałów jak: pleksi, styrodur czy dibond sprawdzają się zarówno jako oznaczenie siedziby firmy czy sklepu, na recepcjach, w salach konferencyjnych, jak i w centrach handlowych. Mogą stanowić uzupełnienie aranżacji stoisk targowych i ekspozycji, a także pełnić funkcję oryginalnej dekoracji w trakcie eventów firmowych i prywatnych.

Napisy i logotypy 3D

Litery przestrzenne tworzymy korzystając z najnowszych technologii. Cięcie laserowe i frezowanie CNC umożliwiają odwzorowanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów zarówno w pleksi, metalu jak i drewnie. Łączenie różnych materiałów otwiera niemal nieograniczone możliwości kreowania wyglądu reklamy, a dzięki precyzyjnemu cięciu nasze litery przestrzenne mają estetyczne gładkie krawędzie i cieszą oko efektownym wyglądem.

Litery przestrzenne ze styroduru

Styrodur to lekki i wytrzymały materiał - idealny do budowy liter przestrzennych. Jest twardszy i mniej nasiąkliwy od styropianu, doskonale poddaje się obróbce pozwalając na dokładne odwzorowanie czcionek i wzorów. Dużą zaletą tej technologii jest estetyczny wygląd i stosunkowo niski koszt wykonania reklamy.

Malowanie farbami akrylowym pozwala na dopasowanie kolorystyki liter i znaków oraz zapewnia im odporność na wodę i mróz. Logotypy przestrzenne można wykonać w grubościach od 3 do nawet 60 cm i niemal w dowolnej wysokości. Elementy montażowe maskowane są przez samą reklamę, a łączenia stają się niewidoczne za sprawą dodatkowych wykończeń frontowych. 

Fronty litery 3D wykonanych ze styroduru można uszlachetniać korzystając z takich materiałów jak pleksi, dibond czy aluminium. Zastosowanie lica zmienia efekt wizualny nadając napisom stylowy wygląd.

Litery ze styroduru mogą również stanowić uzupełnienie podświetlanego szyldu reklamowego, element wypukły kasetonu z dibondu czy tablic informacyjnych. 

Eleganckie litery ze styroduru malowane na biało jako element dekoracji ściany wewnątrz siedziby firmy.

Litery z dibondu na budynek, halę lub magazyn

Dibond to lekki i wytrzymały kompozyt aluminiowy złożone z trzech warstw. Dwie zewnętrzne to aluminium, wewnętrzną stanowi rdzeń polietylenowy. Logotypy i napisy wykonane z płyty typu dibond mogą być montowane bezpośrednio do ściany/fasady, na dystansach, na dystansach i blendzie, a także z możliwością podświetlenia LED.

Litery i logo z dibondu - ponad dwu metrowe znakowanie części magazynowej siedziby firmy.

Logotypy przestrzenne z pleksi

Pleksi inaczej pleksiglas ma bardzo szerokie zastosowanie w reklamie. Doskonale nadaje się do podświetleń, a dzięki szerokiej palecie kolorów pozwala na precyzję doboru materiału do kolorystyki znakowania. To jeden z najbardziej wdzięcznych materiałów do obróbki laserowej. 

Dzięki takim właściwościom litery przestrzenne wykonane z tego materiału mogą mieć zarówno duże jak i bardzo małe rozmiary. Właściwy kolor liter z pleksi możemy uzyskać dzięki zadrukowi uv, wyklejeniu frontów folią lub korzystając z jednego z 12 kolorów pleksi barwionej w trakcie produkcji.

Elementy z pleksi mogą także stanowić fronty dla liter przestrzennych wykonanych z innych materiałów np. drewna czy styroduru. Ciekawe efekty można uzyskać łącząc dwa kolory pleksi np. bezbarwną oraz nieprzepuszczający światła front z pleksi czarnej. Takie rozwiązanie jest często wykorzystywane w kasetonach z wypukłą grafiką.

Logotyp z pleksi wycinanany laserowo z elementów z białej pleksi wystające na 10 mm pleksi podklejonej kolorową aplą
Logotyp przestrzenny wykonany z wycinanych laserowo elementów z białej pleksi wyeksponowanych na 10 mm pleksi podklejonej kolorowym zadrukiem

Litery ze stali

Litery ze stali to rozwiązanie premium dla najbardziej wymagających klientów. Gwarantuje wspaniały efekt końcowy - elegancki i trwały. Wykonujemy litery ze stali nierdzewnej polerowanej, o fakturze lustrzanej bądź szczotkowanej. Dostępne w wariancie 3D, podświetlanej oraz niepodświetlanej. Litery ze stali malowane proszkowo z palety RAL najlepiej prezentują się na stalowych dystansach zamontowanych bezpośrednio do fasady/ściany, wyeksponowane na stalowej blendzie lub tafli hartowanego szkła.

CAME - Logotyp ze stali malowanej proszkowo wyeksponowany na dystansach na tafli szkła
Logotyp ze stali malowanej proszkowo wyeksponowany na dystansach na tafli hartowanego szkła

Montaż liter przestrzennych

Naszym klientom proponujemy kilka możliwości montażu w zależności o wybranego materiału:

  • montaż bezpośrednio do ściany (każdy z elementów napisu wymaga przytwierdzenia do ściany;
  • montaż na dystansach. Zastosowaniu ukrytych pod znakami przezroczystych dystansów, tworzy ciekawy efekt wizualny i charakter.
  • montaż na podstawie z dibondu tzw blendzie. Blenda to rodzaj płaskiego kasetonu, który stanowi podstawę dla liter oraz umożliwia zamaskowanie przewodów i elementów montażowych. Blenda może mieć dowolny kolor współgrający lub kontrastujący z literami. Można ją także dodatkowo podświetlić, uzyskując efekt poświaty wokół całej reklamy.