Totemy reklamowe

Totemy reklamowe lub kierunkowe pełnią funkcję prestiżowego nośnika informacji. Wykończone lakierowaną blachą aluminiową bądź okładziną z dibondu, montowane są zazwyczaj przy wjazdach na parkingi, podjazdach hoteli, centrach handlowych czy stacjach benzynowych.

Produkujemy Totemy reklamowe

Oferujemy totemy reklamowe w różnych wariantach oraz wielkościach w zależności od przeznaczenia – z możliwością podświetlania LED, elementami wypukłymi, monitorami lub reklamą świetlną.

Technologia produkcji totemów jest zbliżona do sposobu produkcji kasetonów reklamowych jednak efekt końcowy jest znacznie ciekawszy. Największym atutem tej formy reklamy jest jej rozmiar i umiejscowienie – duże natężenie ruchu samochodowego lub pieszego – przy wjazdach do firm lub wejściach do biur – w połączeniu z niebanalną zwracającą uwagę formą i niestandardowym rozmiarem sprawia, że nie sposób przejść obok obojętnie.

Totemy reklamowe są często traktowane są jako element świadczący o prestiżu firmy, służący jednocześnie celom informacyjnym jak i eleganckiemu zorganizowaniu przestrzeni czy ruchu wokół siedziby firmy, czy punktu handlowego.

Instalacja totemu wymaga odpowiedniego projektu technicznego uwzględniającego warunki bezpiecznego użytkowania w tym solidną konstrukcję wewnętrzną, właściwe podłoże pod podstawę pylonu czy przyłącze prądu.

Technologia produkcji totemów reklamowych

Wykonujemy zarówno jedno jak i dwustronne totemy z możliwością podświetlenia lub bez. Wewnątrz w zależności od rozmiaru reklamy stosujemy stalową, bądź aluminiową konstrukcję obudowaną dibonbem lub lakierowaną proszkowo blachą. Frezowane elementy, podobnie jak w kasetonach reklamowych podklejamy pleksą (uzyskując w zależności od potrzeb efekt płaskiej lub trójwymiarowej grafiki) i podświetlamy energooszczędnymi diodami LED. Całość konstrukcji i jej pokrycia jest lekka i estetyczna a jednocześnie odporna i wytrzymała.

Wszystkie totemy reklamowe produkujemy na indywidualne zamówienie dobierając wielkość, kształt i rodzaj wykończenia w zależności od potrzeb klienta. Pylony i totemy reklamowe polecamy wszystkim firmom, dla których reklama zewnętrzna jest ważnym elementem wizerunku.